Новини 16:42

У Парижі відбудеться виставка малюнків політв'язня Сущенка

Відкриття виставки «Мистецтво за ґратами» заплановане на 15 лютого.

У Парижі відбудеться виставка творчих робіт у жанрі образотворчого мистецтва незаконно засудженного у Росії українського журналіста Романа Сущенка.

 

Відкриття виставки «Мистецтво за ґратами» заплановане на 15 лютого. Подія відбудеться у Культурно-інформаційному центрі Посольства України у Франції.

 

Як повідомляли, український журналіст Роман Сущенко, який утримується у колонії в Кіровській області, уперше провів тривале побачення з дружиною та донькою. 

 

Нагадаємо, 4 червня у Москві суд оголосив вирок незаконно затриманому в Росії українському журналісту Роману Сущенку - він отримав 12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.  12 вересня Верховний суд Росії визнав законним рішення Московського міського суду про 12 років ув'язнення для Сущенка. Своєю чергою, журналіст заявив, що розраховує на обмін та пообіцяв родині що обов’язково повернеться. 

 

14 грудня дочка Сущенка Юлія повідомила, що в селі Утробіно  її батьку лікарі колонії поставили діагноз "артеріальна гіпертензія" та дали рекомендації на обстеження в іншому місті. 

схожі новини