Новини 15:10

У Парижі акцію "жовтих жилетів" розігнали водометами та сльозогінним газом

У поліції стверджують, що розігнали демонстрантів, щоб запобігти зіткнення.

Французька поліція в Парижі розігнала учасників демонстрації "жовтих жилетах", застосувавши сльозогінний газ. Про це у суботу, 26 січня, повідомило видання BFMTV.

 

Зазначається,, що кілька сотень людей зібралися в суботу ввечері, 26 січня, на площі Республіки. Акція проходила в мирній атмосфері. Проте пізніше прибули співробітники поліції, які для розгону мітингувальників використовували водомети і сльозогінний газ.

 

"Ми вийшли на дозволену демонстрацію на площі Республіки після того, як нас прогнали з площі Бастилії. "Жовта ніч" була дозволена. Я називаю це державним тероризмом, який з допомогою газу заважає нам мітингувати", - сказала учасниця акції.

 

При цьому в поліції стверджують, що розігнали демонстрантів, щоб запобігти зіткнення.

 

Як повідомляли, у Парижі сотні демонстрантів "жовтих жилетів" 26 січня опівдні за місцевим часом почали ходу від Єлисейських полів.

 

Нагадаємо, 18 листопада у Франції у масових акціях протесту проти підвищення цін на дизельне паливо і бензин на вихідних взяли участь майже 300 тисяч осіб, які паралізували трафік навколо більш ніж 2 тисяч стратегічних об'єктів. 

 

19 листопада у МВС Франції заявили, що близько 300 протестувальників затримані, 157 з яких взяті під варту, внаслідок масових протестів. 

 

Згодом глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан повідомив, що французькі правоохоронці  розпочали розслідування щодо можливого втручання РФ у масові протести "жовтих жилетів".

схожі новини