Новини 16:50

У Парижі сотні "жовтих жилетів" почали ходу від Єлисейських полів

"Жовті жилети" скандують "Макрона у відставку" і співають "Марсельєзу".

У Парижі сотні демонстрантів "жовтих жилетів" опівдні за місцевим часом почали ходу від Єлисейських полів. Про це повідомляє BFMTV.

 

Повідомляється, що демонстранти повинні дійти до площі Бастилії близько 17:00 за місцевим часом. "Жовті жилети" скандують "Макрона у відставку" і співають "Марсельєзу". В даний час акція проходить спокійно, правоохоронці не зафіксували сутичок поліцією.

 

У Парижі відбулася зустріч з Міністром закордонних справ Франції Аннік Жирарден.

 

"Я вийшла, щоб запропонувати їм зустріч. За цією межею є багато чого, щоб внести свій внесок у національні дебати", - заявила Жирарден.

 

Також на 14:00 за місцевим часом запланована акція в Тулузі, де повинна була состяться зустріч з мером міста Жан-Люк Муденк. Проте зустріч була скасована через те, що Муденк не погодився проводити її в прямому ефірі.

 

Нагадаємо, 18 листопада у Франції у масових акціях протесту проти підвищення цін на дизельне паливо і бензин на вихідних взяли участь майже 300 тисяч осіб, які паралізували трафік навколо більш ніж 2 тисяч стратегічних об'єктів. 

 

19 листопада у МВС Франції заявили, що близько 300 протестувальників затримані, 157 з яких взяті під варту, внаслідок масових протестів. 

 

Згодом глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан повідомив, що французькі правоохоронці  розпочали розслідування щодо можливого втручання РФ у масові протести "жовтих жилетів".

схожі новини