Новини 17:50

Гройсман повідомив про нововведення в медицині в 2019 році

Прем'єр відзначив, що зміна системи охорони здоров’я була однією з головних тем на засіданні уряду 16 січня.

Кабінет міністрів України в 2019 році запровадить низку новацій у медицині, зокрема щодо екстреної медицини, а також програм "Безкоштовні ліки" та "Безкоштовна діагностика". Про це в середу, 16 січня, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

 

"З 1 квітня для отримання препаратів за програмою "Безкоштовні ліки" не має значення місце проживання людини. Є електронний рецепт і ліки можна буде отримати в усіх аптеках-учасниках програми", – наголосив він.

 

Також, за його словами, з 1 липня буде запроваджена програма "Безкоштовна діагностика". Так, як зазначається, після направлення особистого лікаря можна буде пройти безкоштовно загалом 54 види медичних досліджень.

 

"Розпочинаємо зміни в екстреній медицині. Запускаємо пілот реформи у 5 областях та Києві. Лікарі екстреної медицини отримають нові знання, новий транспорт і обладнання для невідкладної допомоги", – додав Гройсман.

 

Крім того, він відзначив, що зміна системи охорони здоров’я була однією з головних тем на засіданні уряду 16 січня.

 

 

Нагадаємо, 28 грудня 2017 року президент України Петро Порошенко підписав закон про сільську медицину, який сприятиме забезпеченню максимальної доступності медичного обслуговування, територіального наближення та сучасного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я у сільській місцевості. 

схожі новини