Новини 13:46

Росія завезла на окупований Донбас експериментальні зразки зброї - ГУР

Зазначається, що командування РФ посилює розвідувально-диверсійну діяльність на Донбасі.

На територію окупованого Донбасу Російською Федерацією були завезені експериментальні зразки зброї. Про це у середу, 16 січня, під час брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк, посилаючись на дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

 

Зазначається, що командування РФ посилює розвідувально-диверсійну діяльність на Донбасі. Зокрема, з території РФ на Донбас прибувають спеціально підготовлені фахівці з розвідки. Крім того, формуються диверсійно-розвідувальні групи бойовиків для оперативного виявлення об’єктів ураження на передових позиціях та в тилу об’єднаних сил.

 

У Міноборони також зазначили, що Росія продовжує використовувати окупований Донбас як полігон для випробувань нових зразків озброєнь.

 

"Для озброєння розвідувальних підрозділів російських окупаційних військ з території РФ завезено новітні розробки технічних засобів розвідки та експериментальні зразки зброї, у тому числі для підвищення ефективності боротьби з безпілотними літальними апаратами", - повідомив Гуцуляк.

 

Нагадаємо, в окуповану Донецьку область з території Росії доставлено партію 152-мм керованих снарядів "Краснополь" та лазерні цілевказівники-далекоміри.