Новини 12:36

Врятовані у Туреччині моряки повертаються до України - посол

За словами Сибіги, врятовані моряки вилетіли із Стамбулі та повинні прибути до Одеси.

Українські моряки врятовані з судна, яке зазнало аварії біля берегів Туреччини, повертаються до України. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву посла України в Туреччині Андрія Сибіги у Twitter.

 

За словами Сибіги, врятовані моряки вилетіли із Стамбулу та повинні прибути до Одеси.

 

"Врятовані моряки пройшли паспортний контроль і вилітають із Стамбула до Одеси", - написав він.

Врятовані у Туреччині українські моряки повертаються до України

Як повідомлялося, 9 січня міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що Україна перевіряє походження вугілля, яке перевозило вантажне судно Volgo-Balt 214, що зазнало аварії біля берегів Туреччини. 

 

Нагадаємо, 7 січня вантажне судно "Volgo Balt 214", яке йшло під прапором Панами, затонуло біля берегів Туреччини в Чорному морі після сильного удару хвилі. На борту перебували 11 громадян України. Унаслідок аварії вантажного судна"Volgo Balt 214" біля берегів Самсуна (Туреччина) загинули шість осіб, чотири з яких - громадяни України.

 

8 січня посол України в Туреччині Андрій Сибіга оприлюднив список постраждалих моряків, членів команди вантажного судна, яке затонуло біля берегів Туреччини. Список моряків, які перебувають у лікарні у Самсуні: Шевчук Станіслав, Мільніченко Павло, Геращенко Олег, Ільченко Євгеній, Яценко Євген, Скачко Денис та Будко Тетяна. Він також зазначив, що внаслідок аварії судна загинули громадяни України Володимир Овдієнко, Дмитро Крепець, Ростислав В'язовський і Руслан Бондик.

 

8 січня в Чорному морі турецькі рятувальники витягли з води тіло українського моряка, який загинув внаслідок аварії вантажного судна Volgo-Balt 214 біля берегів Туреччини. Згодом рятувальники витягли з води тіла ще двох українських моряків.

 

схожі новини