Новини 17:39

Порошенко оголосив про заснування об'єднаної української церкви

Президент також зазначив, що 15 грудня вже увійшов в історію України як день створення єдиної помісної автокефальної церкви.

Президент України Петро Порошенко оголосив про заснування об'єднаної української церкви. Про це він заявив у ході виступу на Софійській площі у Києві.

 

Світлина від Stas Kozljuk.

 

"Щойно всі…помісний собор Української православної церкви КП, собор і всі ієрархі Української автокефальної церкви, група єпископів УПЦ Московського патріархату заснували об’єднану українську церкву. І це диво стало можливо завдяки непохитній позиції патріарха Варфоломія", - заявив Порошенко.

 

Порошенко також зазначив, що 15 грудня вже увійшов в історію України як день створення єдиної помісної автокефальної церкви.

 

"Вітаю всіх зі створенням Єдиної помісної автокефальної церкви! Дорогі друзі, ви не є свідки, ви творці історії, яка зараз твориться. Ви безпосередні учасники цього таїнства, яке щойно сталося в середині Софіївського собору. Звершилося сьогодні 15 грудня – цей день увійде і вже увійшов в історію України як день створення єдиної помісної автокефальної церкви", - повідомив Порошенко.

 

Нагадаємо, що в неділю, 15 грудня, Об'єднавчий Собор обрав предстоятеля Об'єднаної української церкви, яким став Епіфаній.

схожі новини