Новини 14:27

У США росіянки Бутіна визнала свою провину

Бутіна повідомила, що хотіла обзавестися контактами серед республіканців і Національної стрілецької асоціації США.

У США росіянки Марія Бутіна, яку підозрюють у змові з метою роботи агентом Росії, визнала свою провину, відповідну заяву прийняв суд в столичному окрузі Колумбія. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

 

Як зазначається, на слуханнях в суді, вона заявила, що діяла "під керівництвом" російської офіційної особи, а її завданням було встановити неофіційні контакти з американцями, які мають вплив на політику США.

 

Згідно з повідомленням, Бутіна наголосила, що хотіла обзавестися контактами серед республіканців і Національної стрілецької асоціації США.

 

"Бутін визнала у федеральному суді у Вашингтоні, що працюючи на російську владу, увійшла в розташування лідерів національної стрілецької організації і впливових консерваторів (республіканців – Ред)", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, адвокат росіянки, що вона буде співпрацювати з владою.

 

За даними Bloomberg, якщо в суді визнають достатнім таке визнання вини і погодяться на пропозицію Бутіної про співпрацю, то їй загрожує до п'яти років в'язниці.

 

Нагадаємо, 15 липня у Вашингтоні затримали громадянку Росії Марію Бутіну, яку підозрюють у змові з метою роботи агентом Росії. Відзначається, що максимальний термін покарання за таким звинуваченням - п’ять років позбавлення волі.  Наголошується, що вона намагалася встановити контакти через американську Національну стрілецьку асоціацію (NRA).

 

Зазначається, що 29-річна жінка з 2015 року до лютого 2017 року працювала за вказівкою "високопоставленого чиновника російського уряду". Його ім'я не називається, але в повідомленні зазначено, що цей чиновник раніше був членом парламенту РФ і пізніше став високопоставленим чиновником Центрального банку Росії, а з квітня 2018 року перебуває під санкціями Мінфіну США.

 

Марія Бутіна, є членом правління загальноросійської організації "Право на зброю". У лютому 2018 року вона була в складі делегації, яка відвідала Національний молитовний сніданок - захід за участю Дональда Трампа. Водночас формуванням складу тієї делегації займався колишній віце-спікер Ради Федерації, а згодом заступник голови Центробанку РФ Алєксандр Торшин. Так, Торшин знаходиться у санкційному списку США.

схожі новини