Новини 11:00

Представництво України в ООН назвало країни, які проголосували проти резолюції щодо Криму

Проти документа виступили 26 країн.

Представництво України в ООН повідомило, що на Третьому комітеті Генеральної асамблеї ООН 26 країн проголосували проти оновленого проекту резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, Україна". Про це повідомляє прес-служба представництва. 

 

Так, проти документа виступили: Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Китай, Куба, КНДР, Еритрея, Індія, Іран, Казахстан, Киргизстан, М'янма, Нікарагуа, Росія, Сербія, ПАР, Південний Судан, Судан, Сирія, Таджикистан, Уганда, Узбекистан, Венесуела, Зімбабве.

 

 

Нагадаємо, 15 листопада Третій комітет Генеральної асамблеї ООН підтримав оновлений проект резолюції, що засуджує порушення прав людини РФ в окупованому Криму. 

 

14 листопада перший заступник міністра інформаційної політики, член української делегації в ООН Еміне Джапарова заявила, що до співавторства оновленого проекту резолюції ООН щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму вже приєдналися 35 країн. За її словами, це вперше в історії ООН, коли країна, постійний член Ради безпеки ООН, в резолюціях визначається країною – окупантом і агресором.

схожі новини