Новини 13:41

Українські військові взяли під контроль ще один населений пункт - ООС

Зазначені зони безпеки органічно входять до складу "смуг забезпечення підрозділів, які обороняються на першому оборонному рубежі".

Українські військові укріпили зону безпеки навколо населеного пункту Золоте-4. Про це повідомляє в суботу прес-центр Операції об'єднаних сил.

 

"Військові частини Об’єднаних сил з метою убезпечення мирного населення від підступних ворожих обстрілів з боку російсько-окупаційних військ здійснюють заходи щодо створення та укріплення зон безпеки навколо населених пунктів, які знаходяться на підконтрольній уряду України території", - зазначили в прес-центрі.

 

Зазначається, що ці зони безпеки органічно входять до складу "смуг забезпечення підрозділів, які обороняються на першому оборонному рубежі".

 

"Днями ворога було позбавлено можливості безкарно обстрілювати наші позиції в районі населеного пункту Золоте-4", - уточнили в ООС.

 

Нагадаємо, з початку проведення Операції об'єднаних сил на сході України 30 квітня 2018 року Збройні сили взяли під контроль 15 кв км української території.

схожі новини