Новини 15:37

В анексованому Криму вийшов на свободу активіст "Кримської солідарності"

Белялов вважає свій арешт «правовим свавіллям» і методом «боротьби з неугодними».

У Сімферополі, в анексованому Росією Криму 19 вересня після п'яти діб адмінарешту вийшов на свободу активіст «Кримської солідарності» Осман Белялов. Про це повідомляє Крим.Реалії.

 

Белялов заявив, що вважає свій арешт «правовим свавіллям» і методом «боротьби з неугодними».

 

«Це ж не поодинокий випадок, коли нас судить одна держава за те, що відбувалося у правовому полі іншої держави. Вони називають це боротьбою з екстремізмом, але по суті просто прибирають людей, неугодних владі», – сказав він.

 

Активіст подякував присутнім, розповів, що захворів у спецприймальнику, але в цілому почуває себе нормально.

 

Зазначається, що підконтрольний Кремлю Бахчисарайський міський суд відправив активіста «Кримської солідарності» Османа Белялова під адміністративний арешт на п’ять діб за звинуваченням у «публічному демонструванні символіки забороненої організації і масовому розповсюдженні екстремістських матеріалів».

 

Нагадаємо, 14 вересня активіст "Кримської солідарності" Осман Бєлялов, у якого вдома вранці 13 вересня 2018 проводили обшуки силовики, вийшов на зв'язок.

 

13 вересня, російські силовики прийшли з обшуками до будинку кримського татарина Османа Бєлялова у Бахчисараї.

 

Як повідомлялося, 4 вересня в окупованому Криму російські силовики прийшли з обшуками до кримськотатарського активіста Марлена Мустафаєва. Після обшуку його затримали

 

Крім того, 4 вересня окупанти на двох машинах вивезли в невідомому напрямку Зарему Куламетову, мати учасника поодиноких пікетів Гірая Куламетова, а також прийшли з обшуками до її будинку. 

схожі новини