Новини 13:23

"Дружній вогонь". У ОРДО масово побилися бойовики, є загиблі та поранені – розвідка

За даними розвідки, командування окупантів вживає заходів для недопущення витоку інформації про справжні причини загибелі та поранення бойовиків.

У окупованих районах Донецької області 15 вересня через обстріл власних позицій одним із підрозділів так званого 1-го армійського корпусу ЗС Росії сталася масова бійка між бойовиками, унаслідок якої дві особи загинули, понад десяти – отримали важкі поранення. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"Командування російсько-окупаційних військ продовжує утримувати з’єднання і частини 1 та 2) АК ЗС РФ у підвищеному стані бойової готовності. Водночас неузгодженість дій між підрозділами противника, які прибувають на передові позиції за сигналом тривоги для посилення і тими, які несуть постійне бойове чергування, призводить до збільшення випадків відкриття т.зв. "дружнього вогню" і, як наслідок, зростання кількості конфліктів між особовим складом", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, командування російсько-окупаційних військ вживає заходів щодо недопущення витоку інформації про справжні причини загибелі та поранення бойовиків.

 

"15 вересня ц. р. у результаті чергового обстрілу власних позицій одним із підрозділів 1 АК ЗС РФ між т.зв. військовослужбовцями сталася масова бійка, внаслідок якої дві особи померли від завданих побоїв, більше десяти отримали важкі поранення і госпіталізовані, іншим учасникам інциденту медична допомога надавалась на місці події", – йдеться в повідомленні.


Як повідомлялося, 26 червня Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявило, що на Донбасі командування російсько-окупаційних військ проводить заходи, спрямовані на приховання інформації про втрати серед бойовиків. 

схожі новини