Новини 10:02

У Amnesty International заявили, що Росія відмовила у доступі до Сенцова

Представники Amnesty International прагнуть відвідати Сенцова в супроводі незалежного медичного експерта, який допоможе оцінити його стан.

У міжнародній правозахисній групі Amnesty International заявляють, що влада Росії відмовила в доступі до українського режисера Олега Сенцова без пояснення причин. Про це йдеться на офіційному сайті правозахисної групи. 

 

 2 серпня керівниця українського підрозділу Amnesty International Оксана Покальчук повідомила, що «відмова у праві відвідати Олега Сенцова не має виправдання».

 

«Через майже три місяці голодування його здоров’я викликає серйозні побоювання», – наголосила Покальчук. За її словами, представники Amnesty International прагнуть відвідати Сенцова в супроводі незалежного медичного експерта, який допоможе оцінити його стан.

 

«Amnesty International закликає до негайного звільнення Сенцова і вимагає, щоб під час ув’язнення він мав доступ до кваліфікованих медичних працівників», – додала правозахисниця.

 

Нагадаємо, у Росії у вівторок, 31 липня, не пустили священника до незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова. 

 

14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. 

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

Новини RedTram

Loading...