Новини 17:02

У Запоріжжі з'явився білборд з портретом убивці лідера ОУН Євгена Коновальця

Генерал-лейтенант НКВС Павло Судоплатов був керівником радянських закордонних диверсійних спецслуж та головою управління зовнішньої розвідки ОДПУ-НКВС-НКДБ.

У Запоріжжі невідомі встановили рекламний щит до 111-річчя Павла Судоплатова, який був керівником радянської зовнішньої розвідки та вбивцею очільника ОУН Євгена Коновальця. Про це у четвер, 12 липня, повідомив  у Facebook запорізький волонтер Олександр Лебідь.

 

Зазначається, що білборд з розташований на виїзді з Хортицького району Запоріжжя. На ньому розміщено фото Судоплатова з написом: “Павло Анатолійович Судоплатов. Народився 7 липня 1907 року в м. Мелітополь. 111 років. Боротьба триває”.

 

 

Уродженець Запорізької області генерал-лейтенант НКВС Павло Судоплатов був керівником радянських закордонних диверсійних спецслужб, головою управління зовнішньої розвідки ОДПУ-НКВС-НКДБ.  Брав безпосередню участь у розробці та виконанні гучних політичних убивств опонентів сталінського режиму та радянської влади. Убивця лідера ОУН Євгена Коновальця. 

 

Нагадаємо,  Інститут національної пам’яті (ІНП) Польщі  26 березня підписав договір з Державними архівами в Одеській, Вінницькій та Хмельницькій областях щодо відкритого доступу до документів у справі злочинів Народного комісаріату внутрішніх справ Радянського Союзу(НКВС) проти поляків у 1937-1938 роках.

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...