Новини 14:31

Гройсман запропонував Полтораку провести військові навчання поблизу кораблів з контрабандою

На сьогодні у нейтральних водах стоять судна з 4 тис. контейнерів, очікуючи на послаблення митного контролю.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про можливість проведення військових навчань біля морських суден, які перебувають у нейтральних водах і не бажають заходити на розмитнення, сподіваючись, що згодом товар вдасться ввезти за допомогою тіньових схем. Про це очільник уряду заявив на засіданні уряду в середу, 4 липня.

 

«4000 контейнерів стоять у нейтральних водах, не заходять, не розмитнюються. Їм кажуть «завтра, післязавтра, через тиждень, домовимося». Чи не домовимося, розмитнюйте, ввозіть в Україну, продавайте товар за чесною ціною, платіть податки в бюджет. У мене питання: Збройні сили України таку політику підтримують? Степане Тимофійовичу (Полторак, міністр оборони – Ред.)?», - зазначив Гройсман.

 

У свою чергу, міністр оборони запропонував «підігнати судна ближче до берега» за допомогою Військово-морських сил. «Може, їх потрібно трохи з нейтральних вод Військово-морськими силами підігнати ближче до берега?», - запропонував Полторак.

 

Після цього Гройсман допустив можливість проведення військових навчань поблизу суден з контейнерами.

 

«Степане Тимофійовичу, недовго чекати того дня, коли я звернуся до Збройних сил України, провести десь там поблизу навчання. Чесно вам можу сказати - не можу цього терпіти. І подільником я не збираюся ні у кого бути», - сказав очільник уряду.

 

Нагадаємо, раніше Гройсман заявив, що правохоронці, які займаються "кришуванням" контрабанди, готують провокації проти нього особисто та інших членів уряду.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...