Новини 22:05

ЗМІ дізналися нові подробиці пожежі в Кемерово

Припускається, що замикання могло бути викликане протіканням у даху.

Торговельний центр «Зимова вишня» у російському Кемерово загорівся через замикання, що сталося внаслідок протікання у даху. Про це повідомляє газета «Коммерсант», посилаючись на джерела.

 

Зокрема, виданню повідомили, що за попередніми даними експертів, пожежа сталася через коротке замикання в електропроводці, прокладеній на четвертому поверсі центру, над дитячою ігровою зоною.

 

"Замикання могло бути викликано протіканням у даху. Сніг з даху не забирався, він почав танути, а вода потрапила на дроти, які "замкнули", - припустили експерти.

 

Повідомляється, що першим загорівся пластиковий плафон, розташований над дитячим сухим басейном з поролоновими кубиками. Потім ці кубики загорілися через палаючий пластик, який капав зверху.

 

За словами експертів, займання могло бути локальним, але його швидко роздула вентиляція, яку на момент пожежі ніхто не вимкнув.

 

Тим часом, на температуру і дим спрацювала сигналізація, але зону загоряння не було залито водою. Причина – перекритий водопровід, проведений до системи з вулиці. Раніше його перекрили, бо він промерзав.

 

Сигналізаційні датчики також спрацювали даремно - оповіщення про пожежну тривогу в будівлі включалося не автоматично, а вручну, а сидів на кнопці охоронець, який чомусь її не активував, повідомляє видання.

 

За декілька хвилин весь поверх був заповнений димом. Саме в цей час в одному із кінозалів на четвертому поверсі закінчився сеанс.

 

"Вийшовши з нього, люди зіткнулися зі стіною диму, за якою вже був вогонь. За попередніми даними, частина глядачів вирішили прориватися через дим, але не пройшли далі дверей запасного виходу, які були блоковані. Інші загинули в залі", - зазначає "Коммерсант".

 

Крім того, за інформацією джерела газети, на лінії, де сталося замикання, були встановлені автоматичні вимикачі, які використовуються для захисту від подібних надзвичайних випадків. Однак вони з невідомої причини не спрацювали.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Слідчий комітет Російської Федерації вважає найбільш вірогідною причиною пожежі в Торговому центрі «Зимова вишня» у російському Кемерово коротке замикання у батутному залі.

 

Як повідомлялось, центральний райсуд у місті Кемерово заарештував начальника Інспекції державного будівельного нагляду Кемеровської області Танзілію Комкову, обвинувачену за статтею "зловживання посадовими повноваженнями".

 

 Нагадаємо, 25 березня внаслідок пожежі у Торговому центрі "Зимова вишня" у російському Кемерово за останніми даними загинули  64 людини. У будівлі ТЦ два з трьох кінозалів обрушилися  з  четвертого на третій  поверх. Відомо, що серед загиблих багато дітей.

 

Згодом повідомлялося, що стали відомими подробиці загибелі людей в кінотеатрі у Кемерово.

 

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...