Новини 17:41

Нафтогаз анонсував зустріч з представниками Газпрому

Компанія планує проінформувати російську сторону, що не згодна розірвати контракти.

НАК "Нафтогаз" повідомив, що планує провести зустріч з представниками російського Газпромом до кінця березня. Про це в середу, 14 березня, повідомляє прес-служба НАК.

 

Як зазначається, компанія планує проінформувати Газпром, що не згодна розірвати контракти.

 

"Крім того, ми надіслали Газпрому вимоги щодо перегляду тарифу. На зустрічі, звісно, буде обговорюватися виконання рішень арбітражу", – заявив головний комерційний директор Нафтогазу Юрій Вітренко.

 

Нагадаємо, 28 лютого Нафтогаз отримав остаточне рішення Стокгольмського арбітражу щодо транзиту, відповідно до якого суд зобов`язав Газпром виплатити Нафтогазу 4,63 млрд дол. За результатами розгляду двох справ Газпром винен українській компанії 2,56 млрд дол.

 

У російській компанії не погодилися з рішенням арбітражу і заявили, що оскаржуватимуть його. 1 березня Газпром відмовився від своїх зобов`язань щодо постачання в березні в Україну газу і повернув Нафтогазу передоплату за це паливо. Тому "Нафтогаз України" уклав контракт на поставку 60 млн куб. м газу з польською державною нафтогазовою компанією PGNiG ("Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo"). Також відзначається, що поставки почалися 2 березня о 6:00 через вузол "Германовичи", який з`єднує українську та польську газотранспортні системи.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...