Новини 21:37

Турчинов повідомив про можливість наступу РФ з окупованого Криму

За словами секретаря РНБО, на анексованому півострові розміщені потужні наступальні засоби, стратегічна авіація, а також ракетні комплекси.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заявив, що на сьогоднішні день зберігається загроза наступу Росії з боку окупованого Криму. Про це в вівторок, 13 лютого, повідомляє Громадське.

 

"Вони сконцентрували на окупованій території Криму дуже потужний військовий потенціал і він не потрібний виключно для оборони", – зазначив секретар РНБО.

 

За його словами, на окупованому півострові розміщені потужні наступальні засоби, стратегічна авіація, ракетні комплекси, які, в тому числі, можуть нести і використовувати ядерну зброю.

 

"Це серйозна небезпека. Безумовно, така концентрація військ тільки для оборони не потрібна. Тому ми аналізуємо ситуацію, у тому числі ми бачимо небезпеку не тільки на півночі і сході, але і на півдні – це також факт. Відповідно, ми повинні бути спроможні і готові дати відсіч у всіх напрямках: від півдня до півночі", – додав Турчинов.

 

Як повідомлялося 12 лютого, секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов повідомив, що Збройні сили України у зоні бойових дій на Донбасі у 2017-му році просунулися щонайменше на 10 кілометрів і значно покращили свої позиції.  

схожі новини