Новини 11:04

Експерт Atlantic Council заявив, що список "кремлівської доповіді" США змінили

За словами Андерса Ослунда,початковий варіант містив імена підприємців та олігархів, які здобули свої за допомогою контактів з Кремлем.

Експерт Atlantic Council Андерс Ослунд заявив, що список так званої "кремлівської доповіді" США змінили в останній момент. Про це йдеться на сайті Атлантичної ради.

 

За його словами, початковий варіант "кремлівської доповіді" містив імена підприємців та "олігархів", які здобули свої статки незаконним шляхом — за допомогою контактів з Кремлем.

 

Однак в останню хвилину один з високопосадовців відкинув напрацювання експертів і вніс до списку імена високопоставлених чиновників з адміністрації президента і уряду Росії, а також 96 російських мільярдерів зі списку Forbes.

 

"Високопоставлений чиновник висміяв урядових експертів, які підготували попередній звіт, заявивши, що він робить неефективним закон про санкції щодо Росії в цілому", — написав Ослунд.

 

 

Нагадаємо, 29 січня Адміністрація президента США Дональда Трампа  оприлюднила перелік 114  російських політиків та 96 олігархів, наближених до російського президента Володимира Путіна. До списку потрапили представники Адміністрації президента Путіна та Кабінету міністрів Росії.

 

Згодом міністр фінансів США Стівен Мнучин заявив, що в "засекреченій частині" "Кремлівської доповіді" ідеться про нові санкції щодо Росії.