Новини 22:50

Американський безпілотник здійснив розвідувальний політ уздовж лінії розмежування на Донбасі

Раніше повідомлялося, що безпілотники США щонайменше тричі з початку року здійснювали обліт лінії протистояння з Росією.

Стратегічний безпілотник ВПС США RQ-4B Global Hawk здійснив багатогодинний розвідувальний політ уздовж лінії розмежування на Донбасі.

 

Американський безпілотник з бортовим номером 10-2043 вилетів з авіабази Сігонелла на Сицилії. З ранку практично весь день він курсував з півночі на південь уздовж лінії розмежування сторін, не перетинаючи її. Розвідник здійснював політ на висоті близько 15,5 тис. метрів і швидкості 600 км в годину.

 

З урахуванням можливостей ведення розвідки літак міг спостерігати за усією підконтрольною російським бойовикам територією, а також великою частиною прикордонних областей Росії.

 

При цьому він кілька разів підлітав на відстань приблизно від 40 до 60 км до межуючих з Луганською областю районів Білгородської, Воронежської і Ростовської областей Росії. В той момент він перебував над Новопсковським районом Луганської області.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американські безпілотники щонайменше тричі з початку року здійснювали обліт лінії протистояння з Росією.

 

Так, 7 січня над Україною зафіксували політ безпілотника США. Так, борт UAVGH000 пролетів над територією Вінницької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Одеської областей, а також над зоною антитерористичної операції (АТО) - Донецькою і Луганською областями.

 

Крім того, 9 січня американський розвідувальний безпілотник RQ-4 Global Hawk здійснив обліт української території, окупованої Росією.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...