Новини 17:12

РФ не надсилала жодного офіційного документа щодо передачі військової техніки з Криму — МЗС

За словами Клімкіна, заяви Путіна про передачу Україні техніки з окупованого півострова "є абсолютно зрозумілою провокацією".

Україна наразі не отримувала жодного офіційного документа від Росії щодо можливої передачі української військової техніки та озброєння із окупованого Криму. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

 

«Жодної офіційної пропозиції у вигляді листа або дипломатичної ноти не було», — сказав міністр.

 

Він також додав, що заяви президента РФ Путіна про передачу Україні техніки з Криму «є абсолютно зрозумілою провокацією».

 

«Я вважаю це абсолютно зрозумілою провокацією, оскільки якщо ви подивитеся на Гаазьку конвенцію 1907 року, то там чітко написано, що зброя передається після досягнення миру», — наголосив Клімкін.

 

Нагадаємо, 11 січня президент РФ Владімір Путін заявив, що Росія нібито готова передати Україні військові кораблі і авіатехніку з окупованого Криму. У Міноборони України в свою чергу зазначили, що заява президента РФ є нічим іншим, як «передвиборною інформаційною кампанією».

 

Як відомо, раніше Путін заявив про свою участь у президентських виборах 2018 року. 18 грудня 2017 року в РФ офіційно почалася виборча кампанія.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...