Новини 11:32

Канада запровадила нові санкції проти Пхеньяну

У документі йдеться про заборону операцій з фізичними особами та організаціями, які були включені в новий санкційний список ООН.

Канадський уряд запровадив нові санкції проти Північної Кореї, яким передбачається арешт майна та грошових активів КНДР на території Канади. Про це повідомляє прес-служба канадського Міністерства закордонних справ.  

 

У документі також йдеться про заборону операцій з фізичними особами та організаціями, які були включені в новий санкційний список ООН.

 

Так, уряд Канади заборонив своїм громадянам надавати фінансові послуги КНДР. Повідомляється, що її громадянам або тим, хто діє від імені КНДР заборонено організовувати з ними спільне підприємство.

 

Крім того, заборонено регулярне транспортне повідомлення і транзит літаків Північної Кореї і кораблів через територію Канади. Виняток буде зроблено тільки для товарів, призначених для гуманітарних цілей. Також санкції не поширюються на некомерційні грошові перекази.

 

Нагадаємо, 9 січня Європейський союз вніс до санкційного списку щодо КНДР ще 16 фізичних осіб, а також Міністерство у справах армії Північної Кореї. 

 

Рада Безпеки ООН 22 грудня 2017 року схвалила резолюцію, ініційовану США, яка посилює санкції проти Північної Кореї через тривалу провокаційну поведінку КНДР у регіоні. Документ був прийнятий одностайним голосуванням.

 

Також Міністерство фінансів США оголосило про розширення санкцій проти КНДР, включивши до списку двох північнокорейських чиновників за їх роль у розробці балістичних ракет.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...