Новини 10:39

ДПСУ заборонила в'їзд до України представнику РФ у СЦКК

Слободян повідомив, що російські спостерігачі виїхали з України через пункт пропуску "Гоптівка", що в Харківській області.

Україна заборонила російському офіцеру Спільного центру із координації і контролю режиму припинення вогню на Донбасі (СЦКК) в'їзд на території країни на три роки через поїздки до окупованого Криму. Про це в середу, 20 грудня, повідомив спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян на своїй сторінці в Facebook.

Він також додав, що всі російські спостерігачі ввечері 19 грудня виїхали з України через пункт пропуску "Гоптівка", що в Харківській області.

"Під час оформлення був виявлений офіцер, підполковник, який відвідував тимчасово окупований Крим через закриті урядом України пункти пропуску. В ході співбесіди він підтвердив інформацію, що у квітні 2017 року заїжджав до Криму через тимчасово закритий ППР "Сімферополь". На підставі діючого законодавства прикордонники закрили йому в'їзд до України на 3 роки", - написав Слободян.

Нагадаємо, у Росії заявили, що з 19 грудня припиняють роботу російського Спільного центру контролю і координації припинення вогню і стабілізації лінії зіткнення сторін та відкликають з України російських офіцерів.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...