Новини 13:41

Азаров підписав мирову угоду з Ахметовим

Кабінет Міністрів затвердив мирову угоду з компанією Vanco Prykerchenska Ltd (Британські Віргінські острови) у міжнародному розгляді навколо розірвання угоди про розподіл продукції з Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря. Про це повідомив журналістам міністр юстиції Олександр Лавринович.

«Уже затверджений... На минулому або позаминулому засіданні», - сказав він.

Він зазначив, що мирова угода також має бути затверджена Арбітражним судом Торговельної палати Стокгольма (Швеція), але при цьому повідомив, що уряд поки що не направляв угоду в арбітраж.

Нагадаємо, у лютому Кабінет Міністрів відклав затвердження мирової угоди з Vanco Prykerchenska.

19 жовтня 2007 року між Кабміном і компанією Vanco International (Бермудські острови) було підписано угоду про розподіл продукції з Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря.

Vanco International передала усі права і зобов'язання з СРП Vanco Prykerchenska (Віргінські острови).

Це стало основною причиною розриву з боку Кабміну угоди і початку міжнародного розгляду, позивачем у якому виступила Vanco Prykerchenska.

Vanco International є 100%-ою дочірньою компанією Vanco Energy Company (США).

Vanco Energy володіє тільки 25% Vanco Prykerchenska, іншими власниками виступають: корпорація ДТЕК (Донецьк), інвестиційна компанія Integrum Technologies Ltd (Австрія), а також компанія Shadowlight Investments Ltd російського бізнесмена Євгена Новіцького на паритетних засадах.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...