Новини 10:15

У NASA припинили купівлю місць на космічних кораблях Росії

Національне космічне агентство США не планує купувати у "Роскосмосу" нові місця на кораблях "Союз" для астронавтів.

У NASA вирішили припинити купувати у "Роскосмосу" нові місця на кораблях "Союз" для астронавтів. Про це заявив представник NASA Кірк Ширман на конференції, присвяченій майбутньому пуску корабля Dragon компанії SpaceX до МКС, повідомляє Space News

"Зараз ми не обговорюємо з Росією покупку додаткових польотів", - сказав Ширман.

При цьому він зазначив, що в розпорядженні NASA є місця для польоту американських астронавтів на "Союзах" до першої половини 2019 року.

"Наша впевненість у термінах запуску SpaceX і Boeing екіпажів на комерційних пілотованих кораблях зростає", - пояснив він.

Перший безпілотний політ Dragon 2 компанії SpaceX до Міжнародної космічної станції заплановано на квітень 2018 року, перший випробувальний політ з екіпажем — на серпень. Boeing планує відправити свій корабель Starliner в березні в автономному режимі, в листопаді - вже з астронавтами.

Нагадаємо, що у червні верхня палата Конгресу США більшістю голосів схвалила законопроект, який дозволяє американському космічному агентству NASA продовжувати використання ракетних двигунів російського виробництва в рамках поправки до закону про санкції проти РФ.

схожі новини