Новини 18:13

Порошенко анонсував ротацію підрозділів ЗСУ на Донбасі

За словами президента, найближчим часом підрозділи 72, 14, 92 та 53 бригади ЗСУ повернуться з Донбасу на місця своєї постійної дислокації.

У неділю, 22 жовтня, президент України Петро Порошенко під час візиту до Авдіївки заявив, що найближчим часом підрозділи 72, 14, 92 та 53 бригади ЗСУ повернуться з Донбасу у місця своєї постійної дислокації. Про повідомила прес-служба глави держави.

"Найближчим часом підрозділи повернуться у місця своєї постійної дислокації, на яких їх чекають - на Волині, у Білій Церкві, Чугуєві, Сєвєродонецьку. На вашу заміну приходять інші бригади, які будуть міцно тримати ваші позиції", - розповів гарант.

При цьому президент подякував військовослужбовцям 72-ї, 14-ї, 92-ї та 53-ї бригад "за блискуче виконання поставлених ним, а також Міністром оборони завдань" та передав сертифікати для преміювання найкращих військових бригади.

"Українська армія за три роки кардинально змінилася, ми маємо інше речове забезпечення, харчове забезпечення...  Та головна сила українського війська - український воїн, проти якого виявилися неефективними російська пропаганда і технології гібридної війни", - додав Порошенко.

Як повідомлялось, 22 жовтня Порошенко провів нараду в Авдіївці щодо оперативної обстановки на фронті та зустрівся із особовим складом 72-ї окремої механізованої бригади.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...