Новини 21:52

Одеса 2 травня. Суд переніс слухання про бездіяльність ДСНС

До суду не прийшли потерпілі внаслідок пожежі, тому засідання довелося відкласти.

Організатори судового процесу над групою працівників ДСНС в Одеській області, обвинувачених прокуратурою у бездіяльності під час пожежі в Будинку профспілок 2 травня 2014 року, відкладають слухання кримінальної справи по суті. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Суд призначає наступне засідання 1 листопада", - оголосив у четвер голова судової колегії Приморського райсуду Одеси Сергій Кічмаренко.

Варто зазначити, що зрив слухання у четвер по суті справи трьох обвинувачених - працівників облуправління ДСНС Світлани Коєвої, Юрія Швиденка і Віктора Губая, спричинила неявка до суду частини потерпілих внаслідок пожежі.

Через це судова колегія виявилась неспроможною виконати жодної процедури, передусім довелось головуючому Кічмаренку відкласти розгляд клопотання тих потерпілих, що прибули на засідання і звернулися з клопотанням про відвід представника сторони обвинувачення Ірини Купріної.

Два тижні тому, 29 вересня, утворена в червні судова колегія повернула на доопрацювання прокуратурі Одеської області обвинувальний акт стосовно диспетчера служби "101", керівника зміни оперативно-координаційного центру облуправління ДСНС і заступника начальника облуправління, вказавши на неточності в анкетних даних 50 потерпілих у цій справі. Реагуючи на ухвалу суду, у прокуратурі вирішили обмежити коло потерпілих 25 особами, але не змогли забезпечити їх явку на засідання.

Нагадаємо, В Одесі 2 травня 2014 року відбулися сутички між сепаратистами і проукраїнськими активістами, які намагалися пройтися ходою на підтримку єдності України. В результаті сутичок та пожежі в Будинку профспілок загинули 48 осіб. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані. 18 вересня 2017 року Іллічівський міський суд (Чорноморськ, Одеська область) визнав невинними 19-х обвинувачених у масових заворушеннях у справі про події 2 травня 2014 року у частині подій на Грецькій площі.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...