Новини 10:58

Стокгольмський арбітраж завершив слухання у справі Нафтогазу та Газпрому

За попередніми даними, остаточні рішення у справі арбітраж має винести до кінця листопада.

Стокгольмський арбітраж завершив слухання у суперечці НАК "Нафтогаз України" і російського "Газпрому". Про це повідомив головний комерційний директор НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко на своїй сторінці у Facebook.

"Слухання сьогодні закінчилися. Аргументи наших юристів, експертів та свідків були переконливі. Так що є позитив... Для "будьмо" був привід", - йдеться у повідомленні.

При цьому в коментарі до власного повідомлення Вітренко також зазначив, що суд має винести остаточні рішення у справі до кінця листопада.

"Офіційний термін - до кінця листопада", - додав Вітренко.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж наприкінці травня виніс проміжне рішення у суперечці між Нафтогазом і Газпромом. Текст рішення поки не оприлюднений. Нафтогаз заявив, що отримав окреме рішення у якій арбітраж відхилив претензії Газпрому за умовою "бери або плати" і задовольнив вимогу Нафтогазу про перегляд ціни в контракті з урахуванням ринкових умов.

Згодом глава російського газового монополіста Алєксєй Міллєр заявив, що Стокгольмський арбітраж ухвалив стягнути з Нафтогазу України на користь Газпрому більше $1,7 млрд. 

10 липня НАК "Нафтогаз України" і російський "Газпром" провели перший раунд переговорів в рамках окремого проміжного рішення Стокгольмського арбітражу за контрактом на поставку газу.

Згодом Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" вирішила збільшити позов у Стокгольмському арбітражі до російського "Газпрому" по транзитному контракту з 13 мільярдів доларів до 18 мільярдів доларів.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...