Новини 12:27

Стало відоме ім'я заступниці директорки Інституту книги

Нею стала арт-директорка мережі книгарень "Є" Анастасія Левкова.

Арт-директорка мережі книгарень "Є" Анастасія Левкова стала заступницею директорки новоствореного Українського інституту книги. Про це Левкова написала 14 вересня на своїй сторінці у Facebook.

"Друзі, епоха моєї 10-річної праці у мережі книгарень "Є" завершується, і я переходжу працювати в новостворений Український інститут книги заступницею директорки Тетяна Терен з розвитку. Мала рівно півліта, щоб усе добре обдумати, зважити всі ризики, налаштуватися...Ідей є багато, розуміння того, для чого і як має працювати ця державна установа, теж є, але так само є надзвичайно багато викликів і гальм. Тому будемо старатися зробити те, що можливо, і, оскільки це структура, створена в Україні з нуля, діяльність нинішньої каденції полягатиме радше у закладанні підвалин для майбутньої роботи Інституту книги", - йдеться у повідомленні.

При цьому Левкова зазначила, що до кінця вересня все ще є працівником мережі книгарень "Є" та пообіцяла повідомити протягом тижня-двох, хто координуватиме арт-напрям мережі після неї. 

Також вона додала, що у п'ятницю, 15 вересня, братиме участь у презентації Інституту книги на 24-му Форумі Видавців. 

​Нагадаємо, що 13 липня Тетяна Терен стала переможцем конкурсу на посаду директора Українського інституту книги.  

схожі новини

Новини RedTram

Loading...