Новини 11:25

Стало відомо, коли син Трампа виступить перед комітетом Сенату у справі про зв'язки з РФ

Він відповість на питання юридичного комітету.

Син президента США Дональд Трамп-молодший у четвер, 7 вересня, відповість на питання юридичного комітету сенату в рамках розслідування ймовірних зв'язків передвиборного штабу американського лідера з Росією. Про це пише газета The New York Times з посиланням на джерела.

Як раніше повідомляв телеканал CNN, спочатку сенатський комітет запросив  Трампа-молодшого виступити на відкритих слуханнях в липні, проте в результаті переговорів юристам сина президента США вдалося домогтися того, щоб слухання було перенесено і проводилося в закритому форматі.

Раніше в американських ЗМІ з'явилася інформація, що в червні минулого року Трамп-молодший напередодні виборів президента США зустрічався з російським адвокатом Наталіэю Весельницькою, яка хотіла передати компрометуючу інформацію про суперницю Трампа на виборах президента США 2016 року Хілларі Клінтон.

Ця інформація викликала обурення у опонентів президента США, які вважають, що зустріч може свідчити про змову передвиборного штабу Трампа з РФ. Сам Трамп-молодший зізнався, що під час президентської кампанії зустрічався з Наталією Весельніцкою, від якої він очікував отримати компромат на Клінтон. За словами сина президента США, відомості були "неконкретними, неоднозначними і незрозумілими".

У Москві заперечують всі звинувачення в спробах вплинути на вибори в США. Прес-секретар російського президента заявив, що в Кремлі не знають, хто така Наталка Весельніцкая.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...