Новини 17:36

Візит Трампа до Великої Британії відклали на невизначений термін

Королева Єлизавета II не оголосила його візит у програмі діяльності нового уряду.

Державний візит Дональда Трампа до Великої Британії відклали на тлі побоювань, що він стане причиною масових протестів і підірве спроби прем'єр-міністра Терези Мей налагодити контакт з президентом США, пише Financial Times.

Королева Єлизавета II виступила 21 червня з тронною промовою в парламенті, тим самим відкривши першу сесію парламенту нового скликання. У своїй промові королева не згадала про майбутній візит Трампа, і це підтверджує, що президент США не приїде до Великої Британії наприкінці літа або на початку осені, як повідомлялося попередньо раніше, зазначає видання. Мей запросила Трампа до Великої Британії в січні цього року.

Раніше газета The Guardian повідомляла, що Трамп повідомив британському уряду, що не бажає приїжджати до Королівства, якщо його присутність буде супроводжуватися масовими протестами. Білий дім спростував цю інформацію.

Нагадаємо, у суботу, 27 січня, відбулась зустріч прем'єр-міністра Великої Британії та президента США Дональда Трампа. Вона стане першим світовим лідером, з яким новий керівник США зустрівся після інавгурації. 

Петиція з вимогою не допустити візиту президента США Дональда Трампа до Великої Британії набрала понад мільйон підписів, тоді як кількість підписів, необхідних для проведення дебатів в парламенті з відповідного питання, становить 100 тисяч.

Тим часом, прес-секретар прем'єр-міністра Терези Мей, відповідаючи на питання, коли буде розглянута петиція, заявив, що уряд Великої Британії не згоден з обмеженнями на поїздки Трампа.

Згодом британський уряд офіційно відхилив онлайн-петицію, що закликає до скасування чи пониження важливості державного візиту президента США Дональда Трампа до Великої Британії. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...