Новини 08:10

Конгрес США відклав голосування щодо нових санкцій проти РФ

Затягування з прийняттям законопроекту може дозволити прихильникам президента Трампа послабити антиросійські заходи.

Палата представників Конгресу США, керуючись ініціативою членів Республіканської партії, відмовилася від швидкого голосування по законопроекту, який, зокрема, передбачає нові санкції щодо Росії. Про це повідомляє агентство Associated Press.

Зараз документ, який отримав повну підтримку в Сенаті, відправлений на обговорення в профільний комітет. Конгресмен Еліот Енгель вже висловив побоювання, що затягування з прийняттям законопроекту може дозволити прихильникам президента Трампа послабити антиросійські заходи.

За його словами, республіканці мають негайно винести документ на обговорення нижньої палати Конгресу і проголосувати за нього, щоб документ як можна швидше потрапив до президента.

Як повідомляють журналісти агентства, Державний департамент без особливого ентузіазму відреагував на голосування в Сенаті, оскільки держсекретар Рекс Тіллерсон вважає, що посилення антиросійських санкцій може негативно позначитися на перспективах подальших переговорів з Росією.

Як повідомлялося, в Євросоюзі вважають важливим, щоб США координували питання введення нових санкцій проти Росії з міжнародними партнерами.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...