Новини 00:50

У США помер студент, який повернувся додому після ув’язнення в КНДР

Вормб'єра звільнили з в'язниці в стані коми.

Американський студент Отто Вормб'єр, якого минулого тижня доставили у стані коми в Сполучені Штати з ув'язнення в Північній Кореї, помер, не прийшовши до тями. Про це повідомив американський телеканал NBC.

"Студент американського коледжу Отто Вормб'єр, якого звільнили в стані коми з в'язниці в Північній Кореї, помер", - йдеться в повідомленні.

Батько Отто, Фред Вормб'єр, заявив, що не вірить у пояснення режиму Північної Кореї про те, що кома начебто настала в результаті ботулізму й пігулки снодійного. Американські лікарі сказали, що не виявили жодних ознак активного ботулізму, важкої хвороби, що викликається зараженою їжею або забрудненням рани.

За словами батька, Пхеньян не мав жодних підстав приховувати умови утримання його сина в таємниці та відмовляти йому в належній медичній допомозі.

Нагадаємо, 22-річний студент з університету Вірджинії Отто Вормбієр був затриманий у січні 2016 року під час поїздки до Північної Кореї. Хлопця засудили до 15 років каторги за «підривну діяльність» після того, як він зняв зі стіни у готелі політичний банер.

13 червня студент повернувся до Сполучених Штатів. Однак повернувся він у стані коми, з якої американські лікарі не змогли його вивести.

Новини RedTram

Loading...