Новини 10:47

Конгрес США дозволив NASA використовувати російські ракетні двигуни

Сенат ухвалив поправку до законопроекту щодо розширення санкцій проти Росії, яка робить виняток для співпраці у космічній галузі для NASA.

Верхня палата Конгресу США більшістю голосів схвалила законопроект, який дозволяє американському космічному агентству NASA продовжувати використання ракетних двигунів російського виробництва в рамках поправки до закону про санкції проти РФ. Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Ця поправка не спрямована на підрив законопроекту, але забезпечує безперервне продовження освоєння космосу», – заявив автор поправки, республіканець Корі Гарднер.

За його словами, у випадку несхвалення поправки «НАСА потенційно могло б закрити близько семи космічних місій», які вже обійшлися США у мільярди доларів.

Водночас голова Комітету з питань збройних сил Сенату Джон Маккейн назвав рішення подарунком для російської оборонної промисловості і «поплічників» президента Росії Володимира Путіна.

Поправку підтримали 96 сенаторів, 6 висловилися проти.

Нагадаємо, 14 червня Сенат США схвалив закон про протидію російському впливу в Європі і Євразії від 2017 року, який посилює та вводить нові обмеження, націлені на російських чиновників та бізнес.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...