Новини 21:35

У посольстві України в США прокоментували інформацію про можливий візит Порошенка

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела в дипломатичних колах повідомили, що на наступному тижні відбудеться зустріч Порошенка і Трампа.

Посольство України в Вашингтоні постійно опрацьовує питання підготовки візитів представників української влади до США, в тому числі на найвищому рівні, однак, за практикою офіційних повідомлень, оголошення про візити слід, насамперед, очікувати від центральних органів влади. Так прокоментували появу неофіційної інформації про можливий візит Петра Порошенка до США в прес-службі Посольства України в Вашингтоні.

"Анонсування закордонних візитів президента України є прерогативою речника глави держави або заступника глави Адміністрації президента України із зовнішньополітичних питань", - зазначили в українському дипломатичному представництві в Сполучених Штатах.

Це пояснюється усталеною практикою роботи українського державного апарату в таких випадках. При цьому в Посольстві зауважили, що "робота над підготовкою візитів, у тому числі на найвищому рівні, триває на постійній основі", під час якої відпрацьовується "повний перелік питань, як по датах і часу зустрічей, так і по їх змістовному наповненню".

Нагадаємо, за інформацією джерела в Адміністрації президента України в середу, 14 червня, стало відомо, що Петро Порошенко планує здійснити візит до США 19-21 червня. Згідно з повідомленням ЗМІ, під час цього візиту має відбутися зустріч Порошенка з президентом США Дональдом Трампом.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...