Новини 13:58

Групі представників Федерації боксу РФ заборонили в'їзд в Україну

Дев'ятеро російських громадян раніше незаконно відвідали Крим, тому їх не пропустили через кордон.

Державна прикордонна служба України не пропустила через кордон групу представників Федерації боксу РФ, які порушили порядок в'їзду в окупований Крим. Про це написав у Facebook спікер українського прикордонного відомства Олег Слободян.

Прикордонники встановили, що дев'ятеро російських громадян порушили порядок в'їзду в Крим, тому їх не пропустили і заборонили в'їзд в Україну терміном на 3 роки. За словами Слободяна, серед них безпосередні учасники змагання, тренери, представник по роботі з медіа, вболівальники, а також двоє журналістів російського пропагандистського каналу LifeNews. 

У свою чергу, прес-секретар Федерації боксу РФ Влада Романова уточнила, що на територію України не пропустили російського боксера Георгія Кушіташвілі і частину російської делегації. "Ми зараз в оточенні. Нас депортують через те, що ми були в Криму", - повідомила вона російському "Інтерфаксу".

За її словами, назад у Росію відправляють сімох чоловік - Кушіташвілі, її саму і журналістів, які супроводжували делегацію. Разом з тим, дев'ятьох представників російської збірної, які раніше не бували в Криму, на територію України пропустили. Романова підкреслила, що під час організації поїздки "українська сторона гарантувала, що проблем не буде, проте нас просто за прізвищами зняли з поїзда".

Нагадаємо, Служба безпеки України заборонила в'їзд в Україну російській телеведучій, зірці "Comedy Woman" Єкатєріні Варнаві та акторці Єлєні Яковлєвій через незаконні поїздки в Крим.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...