Новини 07:33

Тереза Мей переобрана в парламент Великої Британії

За останніми даними, опозиційна Лейбористська партія отримує 169 місць в палаті громад, Консервативна партія прем'єр-міністра країни - 154.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей, вигравши в місті Мейденхед за підсумками дострокових виборів, переобрана в парламент.

Крім того, в британський парламент переобрано голову МЗС Боріса Джонсона, міністра освіти Джастін Грінінга, оборони Майкла Феллона, лідера лейбористів Джеремі Корбіна і його заступника Тома Уотсона.

За останніми даними, опозиційна Лейбористська партія отримує 169 місць в палаті громад. Консервативна партія прем'єр-міністра країни - 154.

У свою чергу Шотландська національна партія (SNP) отримує 25, Демократична юніоністська партія (DUP) - дев'ять, Ліберально-демократична - п'ять, інші партії - вісім.

Нагадаємо, що у квітні прем'єр-міністр Британії Тереза Мей оголосила позачергові вибори, маючи на меті посилити правлячу консервативну більшість. Утім, оприлюднені наприкінці травня дані соціологів YouGov показали, що консерватори можуть не втримати більшість у 650-місному парламенті. Останні рейтинги пророкували партії Мей посилення її переваги у парламенті.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...