Новини 14:39

У зоні АТО в травні загинули шестеро військових, більше 100 поранені

130 українських захисників зазнали поранень.

Від початку травня 2017 року під час бойових дій на сході України загинули шестеро військовослужбовців, поранень зазнали 130 захисників. Про це свідчать щоденні дані Інформаційно-аналітичного центру нацбезпеки, які зібрав Тиждень.

1 травня.  Головним "гарячими точками" були Авдіївка, Водяне  та Троїцьке. У результаті обстрілів один український воїн загинув, ще семеро військовослужбовців отримали поранення.

2 травня. Противник двічі порушив режим тиші поблизу Кримського, вночі обстрілював Авдіївку, а також терористичні сили дещо активізувався у Мар’їнському районі.  Внаслідок бойових дій четверо військовослужбовців дістали поранення.

3 травня. Порушення перемир’я зафіксовані  у Новоайдарському та Попаснянському районах. Запеклі бої на Світлодарській дузі, в Зайцевому та Авдіївці. Важке озброєння було використане і в Красногорівці, Славному, Гнутовому та Водяному. У результаті боїв один український військовослужбовець загинув, семеро отримали поранення.

4 травня. Бойовики не припиняли застосовувати заборонені Мінськими домовленостями міномети та артилерію у районі Попасної, Кримського, Павлополя, Широкиного та Аодяного. Дев’ятеро захисників отримали поранення і травми.

5 травня.  Основні бойові дії велися на ділянці фронту Павлопіль – Широкине, в районі Світлодарської дуги та Авдіївки, Кримського та Новозванівки. Десятеро воїнів отримали поранення внаслідок обстрілів.

6 травня  Бойовики випустили 30 мін по українським позиціям у Попаснянському районі. Важке озброєння терористи застосовували на Світлодарській дузі, під Горлівкою, в Авдіївці, Пісках та Красногорівці. П’ятеро українських військовослужбовців дістали поранення.

7 травня. Ворог порушив режим тиші у Станично-Луганському районі, на Світлодарській дузі та у Мар’їнському районі. Поранено п’ятеро українських військових.

8 травня.  Головні протистояння відбулися в Новоайдарському та Попасянському районах на Світлодарській дузі та поблизу Водяного. Внаслідок бойових дій загиблих і поранених у лавах українських військ немає.

9 травня.  Ділянки бойової активності ворога – традиційні: Новоайдарський та Попасянський райони, Авдіївка, Павлопіль – Широкине.  Внаслідок бойових дій один український військовий загинув, ще дев’ятеро отримали поранення.

10 травня.  Найбільше обстрілів було у Станично-Луганському районі, у районі Горлівки, Авдіївки та на ділянці фронту Павлопіль-Широкине. Один український захисник загинув, двоє отримали поранення.

11 травня. Основні протистояння тривали в Попаснянському районі, в Зайцевому, поблизу Авдіївки й у Широкиному. Один військовослужбовець отримав поранення.

12 травня.  Обстріли відбулися по всій лінії фронту, за виключенням Бахмутської траси. Двоє українських військовослужбовців загинули, шестеро дістали поранення.

13 травня.  Основні бойові дії на велися  в районі Широкиного, Водяного, Павлополя, Гранітного, Гнутового, Чермалика та Новотроїцького, Новолуганського та Луганського, а також біля Новоолександрівки та Кримського. Троє військових Збройних Сил України отримали поранення.

14 травня.  Бойові дії велися по всьому фронту. Четверо військовослужбовців дістали поранення та травмування.

15 травня. Бойові дії вібдувалися по всій лінії розмежування. Противник неодноразово застосовував міномети і танк під Горлівкою (Зайцеве, Верхньоторецьке), під Авдіївкою та Кам’янкою. У Водяному та Широкиному  відбулося три мінометних обстріли з боку окупантів. Шестеро українських військовослужбовців отримали поранення.

16 травня. Бойовики порушили режим тиші по всій лінії зіткнення. Основні бойові дії були у Попаснянському районі, поблизу Авдіївки та в районі Донецького аеропорту, а також на ділянці фронту Павлопіль – Широкине. Двоє захисників дістали поранення.

17 травня.  Кілька ворожих обстрілів відбулося у Станично-Луганському, Слов’яносербському та Новоайдарському районах. Гаряче було в Авдіївці та Красногорівці. Втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України не було.

18 травня. Майже всі ворожі обстріли припали в першу чергу на рубежах оборони Кам’янка – Авдіївка, Кодемі, на ділянку фронту Павлопіль – Широкине.  Внаслідок бойових дій поранено п’ятеро українських військових.

19 травня. Основні "гарячі точки" були уКримському,  Красногорівці, Авдіївці, у Зайцевому та в районі Донецького аеропорту. Загиблих та поранених не було.

20 травня.  Найскладнішою ситуація була у південному та східному передмісті Авдіївки, біля Широкиного й Бердянського, а також поблизу Троїцького. Четверо українських військових отримали поранення. 

21 травня. Обстріли бойовиків були зафіксовані у Попаснянському районі, під Авдіївкою, у Красногорівці, Водяному та Широкиному. Поранення дістали семеро українських захисників.

22 травня.  Бойові дії велися у у Кримському, Оріховому та Новоолександрівці, у Верхньоторецькому, Авдіївці а також в Донецькому аеропорту. Двоє військовослужбовців дістали поранення.

23 травня. Обстрілів зазнала ділянка фронту Кам’янка – Авдіївка – позиція «Шахта Бутівка», а також Новотошківки, Новозванівки та Троїцького.Четверо військових отримали поранення.

24 травня. Бойовики почали активно обстрілювати наші позиції в Кримському, а також поблизу Станиці Луганської. Один захисник дістав поранення.

25 травня. Найскладніша обстановка в районі Станиці Луганської, Верхньоторецького, Авдіївки, Пісках та Мар’їнки. Двоє військовх отримали поранення.

26 травня. Противник був активним у Нижньотеплому Станично–Луганського району, а згодом в Кримському. Ворог провів по одному мінометному обстрілу Красногорівки та Новотроїцького. П’ятеро військовослужбовців отримали поранення та бойові травмування.

27 травня.  Найскладніша ситуація склалася  у Троїцькому, що в районі Попасної, Новобахмутівки, що північніше Авдіївки та поблизу Мар’їнки. Двоє українських військових зазнали поранень.

28 травня. Найгарячіше було в Троїцькому, Зайцевому, на позиції «Шахта Бутівка», Павлополі. Восьмеро українських бійців отримали поранення

29 травня.  головною «гарячою точкою було Кримське, Світлодарська дуга, Авдіївка, Красногорівка. Семеро військових поранено.

30 травня.  Найнапруженіша ситуація в Станично-Луганському, Новоайдарському та Попаснянському районах, на ділянці фронту Кам’янка – Авдіївка – позиція «Шахта Бутовка», а також на ділянці фронту Павлопіль – Широкине. Троє військовослужбовців отримали поранення.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...