Новини 10:27

У Великій Британії поліція опублікувала фото манчестерського смертника

Встановлення особи нападника зайняло у правоохоронців близько двох годин після вибуху.

У Беликій Британії поліція оприлюднила світлини нападника Салмана Абеді, який зчинив вибух у концертному залі "Манчестер-арена", в результаті чого загинули 22 людини, понад 60 постраждали.

У поліції зазначили, що фотографії - це кадри з камер відеоспостереження, на які у день атаки потрапив Абеді. Точний час і місце зйомки поліція не повідомила.

Поліція Манчестера попросила громадян повідомити, чи відомо їм щось про переміщення пана Абеді з 18 травня - цього дня він повернувся до Британії із Лівії.

Зазначається, що незадовго до вибуху Абеді був у квартирі, яку знімав у центрі Манчестера. Ймовірно, там він вносив зміни в конструкцію вибухівки. Після цього він вирушив на арену.

У поліції також повідомили, що встановлення особи смертника зайняло у них близько двох годин після вибуху.

Нагадаємо, увечері 22 травня в британському Манчестері після концерту стався вибух. Поліція встановила, що біля стадіону підірвався смертник і розглядає подію як терористичний акт. Згідно з останніми даними, в результаті вибуху загинули щонайменше 22 осіб і понад 50 постраждали. ІДІЛ взяла на себе відповідальність за напад. За підозрою в причетності до вибуху затримали 23-річний чоловіка.

Раніше поліція Манчестера заявила про виявлення "важливих доказів" у справі про терористичну атаку на стадіоні "Манчестер Арена"

Після теракту в Мачестері прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей оголосила про підвищення рівня терористичної загрози в країні з нинішнього "серйозного" до максимального "критичного", що означає безпосередню загрозу теракту. 

За інформацією ЗМІ, у суботу, 27 травня, рівень терористичної загрози у Великій Британії знижено з "критичного" до "суворого". "Критичний" рівень у британському ранжирі передбачає неминучість теракту, тоді як "суворий" означає, що нові теракти цілком ймовірні.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...