Новини 17:11

Ще одній російській акторці заборонили в'їзд в Україну через відвідини окупованого Криму

Зірці серіалу "Каменська" Єлєнє Яковлєвой заборонено в'їзд на три роки.

У середу, 24 травня, харківські прикордонники не пустили в Україну і заборонили в'їзд на три роки російській акторці, зірці серіалу "Каменська" Єлєнє Яковлєвой. Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

За його словами, російській акторці заборонили в'їзд до України через відвідування нею окупованого Криму всупереч українському законодавству через тимчасово закриті пункти пропуску.

«Враховуючи цю інформацію, яка підтвердилася, та на підставі чинного законодавства було прийнято рішення про непропуск її через кордон України і заборону в'їзду на територію України терміном на 3 роки”, - сказав Слободян. 

Він також повідомив, що ще двом особам, які їхали разом з Яковлевою, було відмовлено у перетині кордону без заборони в'їзду на будь-який термін.

“Мені відомо ще про двох осіб, які їхали разом з нею. Стосовно них було прийнято рішення про непропуск через кордон України без заборони в'їзду, оскільки щодо них не було переконливої інформації про те, що вони дійсно відвідували окуповану територію”, - зауважив представник Держприкордонслужби.

Нагадаємо, 5 травня Служба безпеки України на 5 років заборонила в'їзд в Україну російській телеведучій, зірці "Comedy Woman" Єкатєрінє Варнавє.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...