Новини 13:14

Кабмін розгляне 12 кандидатур на посаду аудитора НАБУ

Семеро з кандидатів - українці, п'ятеро - іноземці.

Уряд має 12 кандидатур на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро, з яких має відібрати найкращого. Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр Володимир Гройсман.

Він нагадав, що два місяці тому, 17 березня, уряд оголосив, що всі охочі можуть подати свої пропозиції і виставити свою кандидатуру на посаду аудитора НАБУ.

Станом на 24 травня до Кабінету міністрів надійшли пропозиції від 12 кандидатур: сім від українців, п'ять - від іноземних громадян.

"Наше завдання заслухати всіх кандидатів", - зазначив Гройсман. Він нагадав, що робитиме це в прямому ефірі.

Як відомо, Кабмін 19 березня розпочав відбір свого аудитора для НАБУ. 21 березня Верховна Рада не змогла призначити жодного з трьох аудиторів для Національного антикорупційного бюро. Раді пропонувалися кандидатури Роберта Сторча і Найджела Брауна.

Відповідно до закону про НАБУ, президент, Верховна Рада та Кабінет міністрів щороку визначають по одному члену комісії з числа осіб, які мають значний досвід роботи в органах досудового розслідування, прокуратури, судах за кордоном чи міжнародних організаціях, володіють необхідними знаннями та навичками для проведення такої оцінки (аудиту), а також мають бездоганну ділову репутацію.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...