Новини 09:11

Розвідка Пентагону дала прогноз розвитку ситуації на Донбасі

За даними розвідки, немасштабні бойові дії збережуться у 2018 році.

Військова розвідка США прогнозує, що Мінські угоди залишатимуться невиконаними протягом наступного року, немасштабні бойові дії вздовж лінії зіткнення на Донбасі продовжаться, з одночасною можливістю ескалації насильства з боку РФ. На цьому наголосив у доповіді перед Комітетом Сенату США з питань Збройних сил директор Агентства військової розвідки Пентагону генерал-лейтенант Вінсент Стюарт.

"Конфлікт на сході України між підтримуваними Росією сепаратистами і українським урядом, очевидно, збережеться протягом наступного року, в той час, як надії повної імплементації Мінських угод затьмарюються", - підкреслив у своїй заяві керівник розвідки Пентагону на слуханнях у вівторок.

Він зауважив, що Росія "навряд відмовиться від дестабілізуючих дій на Донбасі". Водночас, Україна, очевидно, також не виконуватиме політичні елементи Мінської угоди, поки Росія не виконає свої зобов'язання щодо встановленням безпеки.

"Насильство вздовж лінії зіткнення, ймовірно, залишатиметься обмеженим до рівня невеликих боїв, хоча Росія зберігає готовність до ескалації конфлікту", - зауважив глав розвідки Пентагону.

Водночас, він звернув увагу на вкладення Росією ресурсів у модернізацію військового потенціалу.

Нагадаємо, 21 травня газета WSJ повідомила, що президент США Дональд Трамп має намір запропонувати новий проект бюджету, згідно з яким низці країн, зокрема і Україні, замість безоплатної військової допомоги запропонують отримуватимути кредити на закупівлю американського військового обладнання. У Білому домі заявили, що така пропозиція є частиною зусиль зі скорочення витрат на дипломатію, закордонні програми і допомогу на понад 29%. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...