Новини 17:21

Киян попередили про помилку в платіжках за квітень

Усі неточності обіцяють усунути вже в наступній квитанції.

Мешканців столиці попередили про те, що у платіжках за квітень можлива друкарська помилка, яка не має не вплинути на реальний стан розрахунків. Про це повідомили в прес-службі «Київводоканалу».

«До уваги мешканців! У квитанціях ГІОЦ за квітень можлива друкарська помилка, що не впливає на реальний стан розрахунків», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, через друкарську помилку у деяких квитанціях КП «ГІОЦ» за квітень було вказано поточні показники лічильників, менші за попередні (тобто поміняно фактичні значення місцями). При цьому різниця (обсяг використаної води) та нарахування за неї зазначені вірно. 

«У зв’язку з тим, що допущена некоректність не впливає на реальний стан розрахунків, просимо сплатити за отриманою платіжкою та вказати у графі "поточні на дату сплати" відповідні дані лічильників», - пояснили у «Київводоканалі».

Також наголошується, що всі неточності автоматично будуть усунені вже у наступній квитанції.

Нагадаємо, з 12 травня 2017 року тарифи на холодну воду та водовідведення зросли для 24 водоканалів та їхніх споживачів. Платіжки з новими тарифами споживачі отримають у червні.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...