Новини 16:59

Український полів'язень Панов оголосив сухе голодування у ростовському суді

Він вимагає видати його Україні протягом двох тижнів.

Український політв'язень Артур Панов, який перебуває у ростовському слідчому ізоляторі в Росії, на засіданні військового суду в середу, 3 травня, оголосив про початок сухого голодування з вимогою видачі його Україні у двотижневий термін. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook місцевий активіст та журналіст Владіслав Рязанцев.

«Уродженець Краснодону (Луганська область, нині Сорокине  - Ред.) Артур Панов, оголошений у низці ЗМІ померлим, на сьогоднішньому засіданні військового суду оголосив про початок сухого голодування із вимогою видачі його Україні протягом двох тижнів», - написав Рязанцев.

Нагадаємо, у понеділок, 1 травня, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Панов загинув. Як повідомлялося, Генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко 2 травня, спростував інформацію про смерть Артура Панова.  

Артура Панова затримали на початку грудня 2015 року в Ростовській області, після того як під виглядом біженця перетнув українсько-російський кордон. Його підозрюють у намірі здійснити теракт на території Росії. 14 лютого в Північно-Кавказькому військовому окружному суді міста Ростов-на-Дону почався судовий процес у справі Панова, разом з ним на лаві підсудних також опинився і ростовський студент, якому інкримінують сприяння у нібито злочинній діяльності українця. На момент затримання український політв'язень ще був неповнолітнім.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...