Новини 22:32

США залишать санкції проти Росії, поки вона не виконає Мінські угоди і не поверне Крим — Тіллерсон

Державний секретар США також закликав РФ використати свій вплив на сепаратистів, щоб зупинити насильство й припинити кампанію нападів та залякування спостерігачів ОБСЄ.

США залишать в силі санкції проти Росії, поки Москва не виконає умови Мінських угод, а також поки не поверне Україні окупований Крим. Про це заявив державний секретар США Рекс Тіллерсон, який бере участь у зустрічі глав МЗС країн-членів НАТО в Брюсселі, повідомляє сайт Держдепу.

Тіллерсон зробив рішучу заяву під час зустрічі глав МЗС країн-членів НАТО

"Ми будемо продовжувати закликати Росію до виконання мінських зобов'язань. Санкції США залишаться поки Москва не скасує дії, які спричинили наші санкції. Ми з тривогою відзначаємо ескалації насильства уздовж лінії зіткнення і неодноразові напади на цивільну інфраструктуру підтримуваних Росією сепаратистських сил, що створює підвищений ризик гуманітарної катастрофи", - сказав Тіллерсон.

Читайте також: Сенат США закликав надати Україні військову допомогу і посилити санкції проти РФ

Він закликав Росію використати свій вплив на сепаратистів, щоб зупинити насильство, припинити кампанію нападів та залякування спостерігачів ОБСЄ, і полегшити доступ для виконання їхньої роботи.

"Росія повинна зрозуміти, немає жодних підстав, щоб рухатися вперед по політичним аспектам Мінських угод поки не ми не побачимо незворотнього поліпшення ситуації в галузі безпеки", - сказав Тіллерсон.

Держсекретар США також підтвердив, що санкції, введені за анексію Криму, повинні залишатися в силі поки Росія не поверне півострів Україні.

Нагадаємо,сСаміт НАТО, на якому зустрінуться глави держав і урядів країн-членів альянсу, відбудеться в Брюсселі 25 травня.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...