Новини 16:21

Американський безпілотник провів розвідувальний політ уздовж лінії розмежування на Донбасі

Європейське командування НАТО і Командування ЗС США в Африці заявляють, що розвідувальні польоти цього безпілотника не є секретом.

Важкий безпілотник американських ВПС RQ-4 Global Hawk провів політ над Україною. Дрон здійснював обліт уздовж лінії розмежування на Донбасі, повідомляє Flightradar24.com

Згідно з повідомленням, безпілотник RQ-4 Global Hawk розроблений американською компанією Teledyne Ryan Aeronautical, дочірнім підприємством Northrop Grumman. Він може патрулювати впродовж 30 годин на висоті до 18 тис. метрів.

4 лютого RQ-4 Global Hawk також здійснив розвідувальний політ над Лівією і повернувся на свою базу  в Сицилії. Політ тривав близько 20 годин.

Європейське командування НАТО і Командування ЗС США в Африці заявляють, що розвідувальні польоти цього безпілотника не є секретом.

Нагадаємо, у грудні 2016 року важкий безпілотник американських ВПС уже здійснював кілька  розвідувальних польотів уздовж лінії розмежування сторін на Донбасі.

Крім того, літак дальнього радіолокаційного виявлення і авіаційного наведення НАТО Е-3А "АВАКС" здійснював спостереження за ситуацією в окупованому Росією Криму під час проведення Україною ракетних стрільб у Херсонській області неподалік півострова.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...