Новини 17:47

ІДІЛ планувала у 2016 році здійснити теракти у Великій Британії – The Guardian

У цілому з 2014 року у країні запобігли 11 терактам.

Ватажки терористичного угрупування "Ісламська держава" з Сирії підтримували зв'язок з джихадистами, які намагалися організувати теракти на території Великої Британії. Про це пише в суботу, 24 грудня, газета The Guardian.

Джерело в силових структурах повідомило виданню, що ІД планувала включити Велику Британію в список західних країн, де в 2016 році були здійснені теракти. "Ми припускаємо, що в 2017 році ситуація не покращиться", – сказало джерело, пояснивши, що рівень терористичної загрози в країні в наступному році залишиться надзвичайно високим.

У цілому з 2014 року у Великій Британії було попереджено 11 терактів. У 2016 році співробітники правоохоронних органів зірвали чотири плани терактів, які могли спричинити за собою масові жертви.

Організатори нападів, які не відбулися, були заарештовані. Слідчі прийшли до висновку, що їхні дії в деяких випадках стали результатом пропаганди ісламістів, а в інших випадках – йшлося про безпосередню участь з боку ватажків ІД в Сирії.

Після теракту в Берліні по всій країні вжито безпрецедентних заходів безпеки, зазначає видання.

Читайте також: Низка країн Європи посилили заходи безпеки на час зимових свят

Нагадаємо, внаслідок наїзду ввечері 19 грудня вантажівки в натовп людей на різдвяному ярмарку в Берліні загинули 12 осіб, ще 49 людей отримали поранення.

Після цього водій вантажівки був затриманий поліцією, його напарник загинув. Ним виявився громадянин Польщі, вантажівка належала польській компанії і була зареєстрована у Ґданську.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...