Новини 09:57

Позиція США щодо санкцій проти РФ не зміниться за президентства Трампа – Держдеп

Раніше Трампа заявляв про необхідність пом'якшити антиросійські санкції.

Позиція США щодо України за президентства Трампа залишиться незмінною. Санкції, введені проти російських громадян і корпорацій після анексії Криму та агресії на Донбасі, залишаються в силі.

Про це під час брифінгу заявив представник Державного департаменту США Марк Тонер, розшифровка виступу опублікована на сайті відомства.

Зокрема, його запитали, чи знімуть США санкції з Росії після обрання президентом США Дональда Трампа.

За словами Тонера, санкції, введені через анексію Криму, збережуться доти, поки півострів не повернуть Україні. А санкції, введені черех агресію Росії на Донбасі, залишаться в силі аж до повного виконання Мінських угод.

Представник Держдепу зазначив, що санкції зробили певний вплив на російську економіку і довели до Москви думка про те, що кроки, які вона собі дозволяє, можуть мати для неї вельми негативні наслідки.

Тонер визнав, що санкції не зупинили переміщення російських військ і озброєнняь на територію України, але, тим не менш, підштовхнули Росію до пошуку дипломатичних шляхів врегулювання ситуації в контексті Мінських угод.

Під час виборчої кампанії кандидат-республіканець робив низку гучних заяв. Зокрема, у липні він заявляв про необхідність пом'якшити антиросійські санкції і не виключав, що розгляне питання визнання Криму російською територією.

Як повідомлялося, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп став 45-м президентом США, набравши 279 голосів із 270 необхідних.

Суперниця Трампа, представниця від демократів Хілларі Клінтон (яка набрала 215 голосів), зателефонувала йому й визнала свою поразку.

Клінтон, виступаючи після прихильниками після своєї поразки, висловила сподівання. що Трамп стане успішним главою держави.

Європейські політики, коментуючи перемогу Трампа, не приховують своєї розгубленості.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...