Новини 16:22

У МЗС підтвердили арешт українських моряків за звинуваченням у контрабанді наркотиків

За словами представника департаменту консульської служби відомства, затримання відбулося ще 23 вересня.

Міністерство закордонних справ України підтвердило затримання в Іспанії українських моряків за звинуваченням у контрабанді наркотиків. Про це повідомила представник департаменту консульської служби МЗС України Ореста Старак.

"Зараз наші консульські представники намагаються встановити контакти із затриманими моряками і уточнюють інформацію у правоохоронних органів Іспанії над реальним змістом висунутих нашим громадянам звинувачень. В даний час заарештовані моряки знаходяться під вартою", - сказала Старак.

Вона нагадала, що в рамках розслідування справи по незаконному перевезенні наркотиків було затримано 11 громадян України - членів екіпажу судна MartiN, яке плавало під прапором Панами. Це затримання відбулося ще 23 вересня. Судно було доставлено в порт Альмерія, наші співвітчизники поміщені під варту національною гвардією Іспанії та утримуються в цьому місті.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Одинадцять уродженців України, члени команди вантажного судна Marti N., що під прапором Панами вийшло 23 вересня з іспанського порту Альмерія в напрямку Лівії, перебувають під слідством в іспанській в'язниці.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...