Новини 07:26

Yahoo сканувала листи своїх користувачів на вимогу розвідки США – Reuters

Агентство уточнює, що поки невідомо, яку саме інформацію шукали співробітники спецслужб.

Минулого року компанія Yahoo! дотримувалася припису уряду США, скануючи «сотні мільйонів» облікових записів користувачів на вимогу Агентства національної безпеки (АНБ) і Федерального бюро розслідувань (ФБР).

Про це агенству Reuters кілька розповіли джерел, знайомих з ситуацією. Зазначається, що поки невідомо, яку саме інформацію шукали співробітники спецслужб, однак зрозуміло, що вони хотіли від Yahoo! надання даних про набір певних символів або знаків.

«Це може включати конкретну фразу в листі або вкладення до нього», – розповіли джерела на умовах анонімності.

Програма була створена розробниками поштового сервісу Yahoo на вимогу виконавчого директора компанії Марісси Майєр. Це рішення викликало негативну реакцію у деяких керівників компанії і навіть привело до того, що головний співробітник з питань інформаційної безпеки Алекс Стамос у червні 2015 року залишив свій пост.

У коментарі агентству представник Yahoo! заявив, що компанія «є законослухняною і діє відповідно до директив Сполучених Штатів Америки». У АНБ порадили звернутися до директора національної розвідки, який, в свою чергу, відмовився від коментарів Reuters.

Нагадаємо, на думку керівництва інтернет-корпорації Yahoo!, до злому системи у 2014 році були причетні хакери з Росії.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...